41 Kere Maşallah Kuruluş Balosu Süperdi


HAMOY’un kuruluşunun 41. yılı münasebetiyle düzenlenen “41 Kere Maşallah Kuruluş Balosu” son derece keyifli geçti.

Ankara Plaza Otel’de 8 Mart 2014 günü gerçekleştirilen baloda eski ve yeni üyelerin dışında çok sayıda davetli yer aldı. 210 kişinin katılarak eğlendiği, şarkı ve türkü söyleyip halaylar çektiği, oynadığı, çekilişlerle heyecan yaşadığı, köçeklere para yapıştırdığı, dans edip sohbetlere katıldığı balo, gece 01’e kadar sürdü.

41. Yıl Balosu’nun açılış konuşmasında HAMOY Başkanı Abdullah Gündüz, 40. yıl kutlamaları çerçevesinde yapılan özel etkinliklerin bir özetini yaparak, gelecek için planlanan organizasyonlar hakkında da bilgiler verdi.

Ankara dışından ve yurt dışından iştirak eden eski üyelerin de şereflendirdiği baloda aralıksız 10 yılını tamamlayan Hürriyet Önder Özerkan ile 20 yılını tamamlayan Atilla Tekbudak’a plaketleri takdim edildi.

Gecenin eğlence bölümünde popüler müzik dalında Eylül İlkim İlk, halk müziği alanında Kültür ve Turizm Bakanlığı sanatçıları Güngör Şakar ile Nilgün Kızılcı, klasik Türk müziği dalında da Mustafa Günseli davetlileri ve baloya katılanları sanatlarıyla coşturdular. Öte yandan Çankırı’dan gelen köçekler de geceye ayrı bir renk kattılar.